2012年4月5日 星期四

Prawdziwe wielkanocny design

Share it Please
Mam przyjemność zaprezentować Wam prawdziwie wielkanocny design. Poniżej możecie zobaczyć prace dwóch designerek, których projekty, ze względu na świątecznie brzmiące nazwiska obu projektantek ;), na potrzeby tego artykułu, określać będziemy mianem prawdziwie wielkanocnego designu.

April Pascua to designerka specjalizująca się w tworzeniu grafiki, dzięki której powstają różnego rodzaju plakaty reklamowe, opakowania, a nawet deski snowboardowe. Prace April w większości są żywe i pełne kolorów - przyciągają uwagę odbiorcy, niekiedy zastanawiają. Niektóre z jej prac to barwne kolaże poskładane z, jak może się wydawać, zupełnie przypadkowych elementów. Inne natomiast przemawiają do odbiorcy swoją prostotą. Warto w tym miejscu  zwrócić uwagę na plakat reklamowy Museum of Modern Perception, który utrzymany w prostej, dwukolorowej formie, dzięki centralnie ustawionej figurze geometrycznej, oddaje w pełni tytułowe "perception".  Mimo to, mnie osobiście bardziej przypadły do gustu te pierwsze - wiele bym dała za taką "poskładaną" przez Pascua deskę snowboardową!

Robin Easter Design to założone przez panią Robin Easter Revees studio zajmujące się projektowaniem plakatów reklamowych, stron internetowych o różnej tematyce oraz logo - kilka przykładów tych ostatnich, możecie zobaczyć poniżej. W Robin Easter Studio pracuje kilkoro designerów, a funkcję dyrektora kreatywnego pełni Robin Easter - absolwentka Sztuk Pięknych i Graficznego Designu na Uniwersytecie w Tennessee. Pani Easter jest członkiem AIGA ( American Institute of Graphic Arts) - Amerykańskiego Instytutu Sztuk Graficznych, laureatką wielu nagród z dziedziny designu oraz profesorem designu graficznego na uniwersytecie w Tennessee. Robin Easter Design to studio wszechstronne: wyspecjalizowane zarówno w obsłudze klientów indywidualnych, jak i firm; prowadzące działalność w wielu różnych branżach, dzięki czemu klientela studia jest bardzo zróżnicowana i niekiedy bardzo wymagająca, przez co projekty studia są dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Zresztą, oceńcie sami.

Via: April Pascua Design , Robin Easter

April Pascua DesignBy zobaczyć więcej prac April, zapraszamy na jej stronę. (link powyżej)

Robin Easter Design: 

 

沒有留言:

張貼留言

追蹤者

Our Location

Follow The Author