2012年4月4日 星期三

Wielkanocny design - konkurs na najpiękniejsze... jajko !

Share it Please
Hatch Egg Coloring Contest, to odbywający się już po raz piąty, konkurs na najlepiej zaprojektowaną, udekorowaną oraz pokolorowaną pisankę. Zasady konkursu są bardzo proste: wystarczy wpisać swoje dane w formularzu zgłoszeniowym i wysłać go wraz ze zdjęciem zaprojektowanego przez nas wielkanocnego jajka. Prace konkursowe zostają wrzucone na stronę internetową konkursu, w których sędziami są wszyscy ci, którzy będąc online, mają ochotę pobawić się w jurora.

Poniżej możecie zobaczyć kilka prac konkursowych z zeszłego roku - każda z nich jest popisem niesamowitej kreatywności twórców wielkanocnych pisanek. Nie sposób wybrać spośród nich jednej, najlepiej zaprojektowanej (i wykonanej) pisanki - tej, która powinna wygrać. Ja wśród tych przedstawionych poniżej mam aż... pięć typów ! W tym roku konkurencja jest nieco mniejsza (rzućcie okiem na stronkę konkursu !), ale inicjatywa warta jest nagłośnienia. Nie często przecież ma się okazję uczestniczyć w tego typu projekcie. Wiecie, że nagrodą w konkursie jest jajko "wykąpane" w 24 karatowym złocie?

Tak więc, jeżeli Wy również macie ochotę na zobaczenie kawałka niezłego, wielkanocnego designu zapraszamy na stronę konkursu, na której możecie zarówno dać swoją ocenę zaprezentowanym pracom, jak i stanąć w szranki z innymi designerami. Miłej zabawy !

Via: ibytes.es

  

沒有留言:

張貼留言

追蹤者

Our Location

Follow The Author