2012年4月22日 星期日

Young Fashion Photographers Now

Share it Please
Young Fashion Photographers Now to jedna z imprez towarzyszących tegorocznemu FashionPhilosophy Fashion Week Poland w Łodzi - jednemu z największych wydarzeń modowych w Polsce. Celem wystawy jest promocja młodych, zdolnych fotografów i fotografików oraz poszukiwanie nowych trendów w fotografii mody. W tym roku, na Young Fashion Photographers Now swoje prace wystawili: Łukasz Brześkiewicz, Aneta Kowalczyk, Sonia Szóstak, Łukasz Dziewic, Niemodnie.pl, Paweł Lewandowski, Krzysztof Waszak, Sebastian Mamaj, Simone Lezzi, Marcin Nagraba i Alena JasCanka.

Zaprezentowane na wiosennej edycji Fashion Week zdjęcia, to zdecydowanie prace z wyższej półki. Zachwycają konceptem, techniką wykonania, kolorami, dbałością o szczegóły, sposobem ujęcia tematu - przedstawienia mody -  słowem wszystkim tym, czym tylko fotografia może zachwycać. Każdy z twórców zaprezentował gościom Fashion Week swój indywidualny styl. Ja, osobiście, byłam zachwycona fotografiami przedstawionymi na Young Fashion Photographers. I jestem pewna, że to nie tylko moje odczucia. Zresztą, zobaczcie sami. Poniżej namiastka tego, co można znaleźć na wystawie.

Wrażenie na odwiedzających robi również klimat, w którym utrzymana jest wystawa. Ekspozycja znajduje się w niewykończonym pomieszczeniu fabrycznym; zwiedzający chodzą po betonowej podłodze mając do dyspozycji granatowe fotele i kanapy umiejscowione na środku pomieszczenia. Zwisające z metalowych konstrukcji na tle otynkowanych, białych (miejscami blaszanych ) ścian zdjęcia, sprawiają, że wystawę zwiedza się z przyjemnością.

Wystawę można oglądać we wszystkie dni podczas łódzkiego tygodnia mody. Naprawdę warto !

Więcej: Poland Fashion Week沒有留言:

張貼留言

追蹤者

Our Location

Follow The Author