2012年6月15日 星期五

Ciasta realistyczne jak nigdy dotąd !

Share it Please
Debbie Goard to prawdziwy cake designer i jak na prawdziwego "ciastowego" projektanta przystało potrafi stworzyć z mąki i cukru prawdziwe perełki. Wystarczy spojrzeć na niektóre z jej dzieł. Maszyna do szycia w formie ciasta? Tortowy Nikon? Słodkie shushi? A może apetyczny piesek Chihuahua wykonany skali jeden do jednego? Dla Debbie nie ma rzeczy niemożliwych!

Jej ciasta są tak realistyczne, że konsumenci często mylą je z rzeczywistymi przedmiotami. Przykładem może być ciasto w formie Chihuahuy, które ustawione na stole w jednej z restauracji sprawiło, że jej właściciele zaczęli głośno zastanawiać się nad tym, dlaczego na stole znajduje się pies. No cóż, nie można im mieć tego za złe - nie sposób odmówić pracom Debbie realizmu.

Debbie ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w projektowaniu i dekorowaniu ciast. Mieszka i pracuje w San Francisco. Wśród jej klientów znajdują się ludzie, których wymaganiom nie są w stanie sprostać tradycyjne cukiernie rozsiane po wschodnim wybrzeżu. Ci klienci, w poszukiwaniu nowych cukierniczych doznań, kierują się do Debbie. A ta nigdy ich nie zawodzi.

Zapewne jesteście ciekawi ile kosztują takie słodkie cuda? Ceny ciast wykonanych przez Debbie zaczynają się od $200, a koszt ich dostawy uzależniony jest od dystansu jaki muszą pokonać. Niestety, ciasta Debbie można kupić jedynie na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych w okolicach San Francisco. By zafundować sobie podobną przyjemność w Polsce będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

Czy to jeszcze ciasta, czy już dzieła sztuki? Przekonajcie się sami !

Via: Debbie Does Cakes 

沒有留言:

張貼留言

追蹤者

Our Location

Follow The Author