2012年7月10日 星期二

Elephant Chair, zaprojektowne przez Máximo Rierę

Share it Please
Od czasu do czasu spotykamy przedmioty, których nie można nie podziwiać. Niesamowita wirtuozeria rzemieślnika sprawia, że ciężko od dzieła oderwać wzrok. Cieszy oczy dbałość o szczegóły, znakomicie dobrane kolory i jakość wykończenia.

Dziś mamy zaszczyt przedstawić Wam Maximo Rierę, artystę-rzemieślnika z ponad trzydziestoletnim stażem. Co ciekawe, głównym zajęciem tego niezwykle utalentowanego twórcy jest medycyna, a sztuka to jedynie jego pasja. Oprócz tworzenia przedmiotów użytkowych Maximo Riera odnajduje się również w fotografii, rzeźbie i malarstwie.

Poniżej możecie zobaczyć jeden z przedmiotów stworzonych przez tego niesamowitego Hiszpana, Elefant Chair (Krzesło w kształcie słonia). Idealnie dopracowane w detalach, mimo swojej niezwykłości zdaje się zapraszać do wygodnego wyłożenia się w nim :)
Z tej samej serii możecie również kupić Octopus Chair (krzesło w kształcie ośmiornicy), Rhino Chair (krzesło w kształcie nosorożca), Beetle Chair (krzesło w kształcie żuka) i Whale Chair (krzesło w kształcie wieloryba) here. 

via: Maximo Riera

沒有留言:

張貼留言

追蹤者

Our Location

Follow The Author