2012年7月11日 星期三

What forces shape you? czyli Gwiezdne Wojny w zupełnie innym wydaniu

Share it Please
Prawdziwa gratka dla wielbicieli gwiezdnej sagi ! What Shape Are You? to niecodzienna seria plakatów Gwiezdnych Wojen., które są częścią wystawy Star Wars Identities mającej za zadanie przyblużyć fanom sagi, poprzez interaktywne oddziaływanie, jakie były początki bohaterów filmu George'a Lucasa, jakie czynniki kreowały ich osobowości oraz jak wpłynęły na nich decyzje, które kiedyś podjęli.

Star Wars Identities to swego rodzaju studium nad zagadnieniem tożsamości, skupiające się na takich czynnikach kreujących bohaterów jak: gatunek, geny, pochodzenie (rodzice), kultura, mentorzy, przyjaciele, wydarzenia, zawód, osobowość i wyznawane wartości. Te dziesięć czynników złożyło się na trzy grupy, trzy główne sekcje wystawy, które prezentują rozwój bohatera od jego dzieciństwa do okresu dorosłości. Te sekcje to: Początki, Wpływy i Wybory, których odzwierciedleniem są przedstawione poniżej plakaty. Musicie przyznać, że autorzy w oryginalny sposób podeszli do wystawy, łącząc ze sobą psychologię i Gwiezdne Wojny.

Wystawa powstała w Montrealu dzięki Montreal's X3 Productions i od kwietnia można ją oglądać tam na miejscu. W październiku zawita do Edmonton.

Więc.. what forces shape are you? Spójrzcie na plakaty poniżej i spróbujcie odpowiedzieć na to pytanie. Miłej zabawy !

Via: Twitch 

 

沒有留言:

張貼留言

追蹤者

Our Location

Follow The Author