2012年8月30日 星期四

Camera Collection autorstwa Billa Browna

Share it Please
The Camera Collection to sto ilustracji przedstawiających różnego rodzaju aparaty fotograficzne w kolorowej, spikselowanej formie. Ich autor - Bill Brown umieścił je online pod licencją (Creative Commons Attribution license) umożliwiającą innym wykorzystanie ich w dowolnej formie. Jeden z przykładów wykorzystania spikselowanych obrazków możecie zobaczyć poniżej.

Urodzony w 1985 roku, grafik i projektant - Bill Brown, to niesztampowa osobowość. Na jego stronie internetowej, w miejscu standardowej noty biograficznej, znajdziecie serię filmików, wykonanych podczas strzyżenia, na których Bill podsumowując miniony rok, opowiada o tym, co mu się udało, czego chciał by jeszcze spróbować - przedstawia swoje cele i pragnienia. Musicie przyznać, że to dosyć oryginalny sposób zaprezentowania własnej osoby. Jestem pewna, że nie jeden spec od kreacji wizerunku byłby zachwycony takim rozwiązaniem.

Poniżej, zaraz pod ilustracjami Billa, możecie zobaczyć krótki filmik, autorstwa Antonio Vicentini, który wziąwszy sobie do serca przyzwolenie Browna na wykorzystanie jego rysunkowych aparatów,  stworzył jednominutowe dzieło, przywodzące na myśl przebieg fotograficznej ewolucji, z którą mamy do czynienia od czasu powstania pierwszego aparatu fotograficznego.

Zapraszamy do oglądania !

Via: trendland / Bill Brown  

http://vimeo.com/41336551

沒有留言:

張貼留言

追蹤者

Our Location

Follow The Author