2012年8月8日 星期三

Gwiazdy muzyki na papierze

Share it Please
Moxy Creative House nie przestaje zaskakiwać. Tym razem, kreatywni pracownicy studia wpadli na pomysł stworzenia plakatów gwiazd muzyki, na których wizerunki muzyków przedstawione zostały, tylko i wyłącznie, za pomocą ich ubioru. Ten niecodzienny sposób na zaprezentowanie sylwetek gwiazdorów branży rozrywkowej, spotkał się z dużym entuzjazmem. Na każdym z plakatów znajdują się trzy najbardziej charakterystyczne elementy ubioru każdego z muzyków, przez co identyfikacja postaci jest dziecinnie łatwa. Powiedzenie "Nie szata zdobi człowieka" w przypadku gwiazd muzyki, traci na aktualności, bowiem, czym w obecnych czasach jest gwiazdor bez odpowiedniego image'u? Wpasowując się w utrzymujące się od lat tendencje, Moxy Creative House, wyeksponowała rzecz, równie ważną w zawodzie piosenkarza, jak muzyka, którą tworzy, mianowicie - jego wizerunek.

Plakaty z serii The style of music można nabyć w cenie $30 za sztukę, doliczając $15 kosztów przesyłki. Ile jednak może być warty unikatowy wizerunek Michaela Jacksona albo Jima Morrisona? Fanom muzyki, plakaty Moxy na pewno przypadną do gustu.

O Moxy Creative pisaliśmy już wcześniej przy okazji omawiania Touristique - kolorowych plakatów miast, zaprezentowanych poprzez charakterystyczne budowle, kojarzone z poszczególnymi miejscami. O Touristique możecie przeczytać tutaj, a tymczasem zapraszamy was do podziwiania muzycznych plakatów.

Via: Moxy Creative 

沒有留言:

張貼留言

追蹤者

Our Location

Follow The Author