2012年8月13日 星期一

Jean Paul Gautlier projektuje dla... Coca-Coli!

Share it Please
Gratka dla wielbicieli najsławniejszego napoju świata! W tym roku, dyrektorem kreatywnym marki Coca-Cola został sam Jean Paul Gaultier. Popularny projektant mody osobiście zaprojektował najnowsze butelki Coca-Coli Light. Projekt JPG to zaledwie trzy buteleczki utrzymane w trzech różnych konwencjach stylistycznych i kolorystycznych: jedna w wersji buduarowej, "ubrana" w koronkowy, czarny gorset, druga utrzymana w stylistyce marynarskiej, i trzecia w stroju wieczorowym, uwypuklającym jej liczne tatuaże. Tak zachowane, trzy wersje dietetycznej coli sugerują możliwość jej spożywania przez całą dobę, zarówno w dzień jak i w nocy. Wydaje mi się, że taki właśnie cel przyświecał twórcy kampanii. I jestem pewna, że nowe opakowania Coca-Coli przypadną wam do gustu!

Swoją drogą, sama kampania reklamowa, wprowadzająca na rynek nowe opakowania dietetycznej coli, zasługuje na oklaski. Stosunkowo prosta i zabawna, złożona z kilku zdjęć, na których modelki przebrane w barwy butelek projektu JPG, w jednej dłoni dzierżą te właśnie butelki, natomiast w drugiej zdjęcie projektanta, składające się na zabawny kolaż, który powstał dzięki temu na fotografii. Kampania sfotografowana została przez Stephane Sednaoui, a w roli głównej, oprócz coca-coli wystąpił, mimo obecności modelek, nie kto inny jak jej twórca, Jean Paul Gaultier.

Coca-Cola Light w stylizacji JPG dostępna była w Europie w limitowanej edycji, wydaje się jednak, że do Polski nie trafiła. Wielka szkoda!

Poniżej, oprócz zdjęć, macie okazję rzucić okiem na spot reklamowy, prezentujący JPG w roli dyrektora kreatywnego nowych opakowań dietetycznego napoju.

Via: Trendland

http://www.youtube.com/watch?v=SKQ-Z6i4QdM&feature=player_embedded#!

 

沒有留言:

張貼留言

追蹤者

Our Location

Follow The Author