2012年9月14日 星期五

Fish Heads !

Share it Please
Kreatywność Tima Taddera nie zna granic ! A mówiąc to, nie rzucam słów na wiatr. Mieliśmy okazję podziwiać wiele podwodnych fotografii, wystarczy wspomnieć chociażby dzieła podwodnej czarodziejki Eleny Kalis, czy zdjęcia Sarah Lee, których prace prezentowaliśmy na łamach Ouzzi jakiś czas temu, jednakże żadne z nich nie były nawet w połowie tak oryginalne, jak fotografie Tima Taddera, którego projekt Fish Heads możecie zobaczyć w całości poniżej.

Fish Heads miało być odskocznią dla autora, który szukał nowej formy ekspresji, która jednocześnie znacznie różniłaby się od fotografii, które już widzieliśmy. Projekt miał za zadanie sprawić, by zaciekawiony odbiorca, zatrzymał się na moment i zastanowił nad tym, na co spogląda. By na dłużej zapamiętał obejrzane obrazy.

Praca nad Fish Heads nie należała do najłatwiejszych. Szybko okazało się, że zwykły, standardowy filtr nie wystarczy, dlatego też, na potrzeby sesji powstało specjalne urządzenie, umożliwiające stworzenie zdjęć o tak wysokiej jakości. Również modele musieli się sporo napracować - by uzyskać odpowiednią jakość i formę zdjęcia, należało wykonać setki powtórek jednego ujęcia, co wiązało się z każdorazowym zanurzaniem głowy w olbrzymim akwarium.

Tim Tadder mieszka i tworzy w Południowej Kalifornii, pracując w branży reklamowej od 2005 roku. Jego charakterystyczny styl polega na tworzeniu doskonale wystylizowanych scen akcji, które przyciągają wzrok odbiorcy.

Via: Tim Tadder / The Photo Brigade沒有留言:

張貼留言

追蹤者

Our Location

Follow The Author