2012年10月29日 星期一

Dizajn Market - relacja z eventu

Share it Please
Z niezwykle klimatycznym świętem młodego designu, mieliśmy w sobotę do czynienia we wrocławskim Browarze Mieszczańskim, przy okazji pierwszej edycji Dizajn Market - pierwszego designerskiego święta w stolicy Dolnego Śląska.

Już od wejścia uderzył nas zapach kawy i gwar rozmów. Minimalistyczne oświetlenie i surowe wnętrze browaru, kontrastowało z kolorowymi stoiskami projektantów, na których można było znaleźć wszystko, na co tylko miało się ochotę. Niezależnie od tego czy gustujemy w filcowych dodatkach od Marmollady, oszałamiających kolorami legginsów od Minty Lime, kołnierzykach Róży Rozpruwacz, dziecięcych akcesoriach projektu Kwadratowej wysypy, czy kolorowych przypinkach Inki Pinki  - nie sposób było pojawić się na Dizajn Market i wyjść z pustymi rękami!

Wyjątkową atmosferę Dizajn Market uzupełniały warsztaty i wystawy, z których wyszliśmy z własnoręcznie wykonaną przypinką (Inki Pinki). Oryginalnym i dobrze przyjętym pomysłem okazała się wielka, biała tablica, na której można było zaprezentować szerszej publiczności swoje przemyślenia na temat tego, co jeszcze można by zaprojektować.

A na koniec, po długim zwiedzaniu i oglądaniu, mogliśmy wygodnie rozsiąść się w strefie kawiarnianej i pijąc herbatę, delektować się niesamowitymi babeczkami od Big Baba Cupcakes z Bytomia.

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia z sobotniego eventu. Nam nie pozostaje nic innego, jak czekać na następny.

 

 

1 則留言:

  1. Hej Big Baba Cupcakes jest z Bytomia i ewentualnie z Katowic bo tam też jest nasza babeczkarnia , ale nie z Gliwic, to duża różnica. Prosimy o zmianę :)

    回覆刪除

追蹤者

Our Location

Follow The Author