2012年10月5日 星期五

Mary Katrantzou - mistrzyni nadruków

Share it Please
Mary Katrantzou pomimo swojego młodego wieku i niewielkiego stażu w świecie mody, jest obecnie jednym z najbardziej znanych na świecie projektantów. Wszystko za sprawą hipnotyzujących, niepozwalających o sobie zapomnieć wzorach, inspirowanych malarstwem olejnym, które umieszcza na bluzkach i sukienkach sygnowanych swoim nazwiskiem. Znakiem rozpoznawczym Katrantzou jest niewątpliwie owo bogactwo kolorów i wzorów jakie możemy znaleźć na ubraniach jej projektu.

Każda z zaprojektowanych przez nią bluzek i sukienek sprawia wrażenie unikatowej - i właściwie takie też są w rzeczywistości: dostępne w kilku butikach na świecie, między innymi w internetowym Matches Fashion, w cenie od 540 do ponad 1000 funtów za sztukę, określić można mianem towarów ekskluzywnych. Niewątpliwego uroku projektom Mary dodaje także ich klasyczny krój, który wspaniale współgra z multikolorowymi nadrukami. Nie dziwi więc fakt, że ta młoda projektantka bardzo szybko zyskała sobie rzeszę fanek na całym świecie. Obok jej kreacji nie sposób przejść obojętnie, a o to w modzie chodzi przede wszystkim.

W kwietniu tego roku mogliśmy podziwiać i nabyć na własność specjalnie zaprojektowaną przez Mary Katrantzou kolekcję dla sieci sklepów Top Shop.

Via: Matches Fashion / Mary KatrantzouAnna Dello Russo w sukience Mary Katrantzou 
 

 

沒有留言:

張貼留言

追蹤者

Our Location

Follow The Author