2012年11月16日 星期五

Wrocław Fashion Meeting 2012 - relacja z eventu

Share it Please
W zeszłym tygodniu, w sobotę, wybraliśmy się na przechadzkę po Wrocław Fashion Meeting - największym evencie modowym na dolnym śląsku. Uzbrojeni w notes i dobry humor, zanurzyliśmy się w świecie najmodniejszych kreacji, oryginalnej biżuterii, pięknych torebek i starannie zaprojektowanego obuwia, prezentowanych na stoiskach twórców. Na jeden dzień, Wrocław zamienił się w Polską stolicę mody. Nie wierzycie? Spójrzcie na zdjęcia poniżej.

Ponad 90 wystawców z całej Polski, kreujących trendy na nadchodzący sezon, można było spotkać na wrocławskim evencie. Wrocław Fashion Meeting śmiało może pretendować do miana wydarzenia wielkoformatowego - dwunastogodzinnego, dynamicznego wydarzenia modowego, podczas którego zwiedzający nie tylko mieli okazję zakupu kreacji prosto od projektanta, ale także mogli wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami i pooglądać, rozbite na dwa bloki, pokazy mody, uświetniające wydarzenie.

Wydarzenie skierowane było przede wszystkich do szerokiego grona wielbicieli mody, fashionistów i poszukiwaczy własnego stylu, którzy przy okazji eventu, mogli skorzystać z porady stylistów i wizażystów, którzy także mieli swoje stanowiska na Wrocław Fashion Meeting.

Poniżej znajdziecie zdjęcia z sobotniego eventu, dzięki którym, mamy nadzieję, poczujecie klimat wrocławskiego wydarzenia.

Via: Wrocław Fashion Meeting 

 

 

 

 

 

 

 

沒有留言:

張貼留言

追蹤者

Our Location

Follow The Author