2012年12月19日 星期三

Neo Fashion Jamboree 2 - relacja z eventu, część 1.

Share it Please
Na listopadowym wybiegu Neo Fashion Jamboree mieliśmy okazję zobaczyć kolekcje projektantów polskich i zagranicznych, debiutujących w świecie mody oraz doświadczonych profesjonalistów. Wszyscy oni zafundowali nam spektakl wzorów i kolorów, w każdej kolekcji prezentując to, co mają w sobie najlepsze. Jesteście ciekawi, co to takiego? Zapraszamy Was na pierwszą, na łamach Ouzzi, odsłonę Neo Fashion Jamboree 2. Spójrzcie na zdjęcia poniżej!

Moda zaprezentowana na tegorocznym Neo Fashion Jamboree to mieszanka stylów, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Miłośniczkom prostych, klasycznych krojów i ciemnej kolorystyki na pewno przypadnie do gustu kolekcja przygotowana przez Sacrum - utalentowany duet dwóch projektantek: Stefanię Włostowską i Veronikę Pawlak, stawiających na wygodę, klasę i dobrą jakość; natomiast fankom kobiecych krojów powinna spodobać się kolekcja Newintage, będąca połączeniem czarującego stylu vintage i blasku nowoczesnych technologii.

Na wybiegu nie zabrakło także wyjątkowo modnych w tym sezonie ćwieków zestawionych ze złotem i bielą (Charlotte Rouge) oraz propozycji dla odważnych: awangardowego podejścia do mody w stylu IMA MAD oraz oryginalnej mieszanki minimalistycznej formy i bogatych nadruków zaproponowanej przez IES by Kuba Helwecki.

Nie da się ukryć, że na wybiegu królowała moda damska a panowie znowu byli w recesji i inspiracji mogli szukać dla siebie w kolekcjach nielicznych projektantów. Ukłon w stronę panów wykonał m.in marka Birds of Prayers, stawiająca na ubrania w rozmiarze oversize i zabawę koralami.

Zdjęcia: Konrad Murański

Via: Neo Fashion Jamboree 2

 

Sacrum

IMA MADNewintage

Birds of Prayers


Charlotte Rouge


IES by Kuba Helwecki

 

 

 

 

沒有留言:

張貼留言

追蹤者

Our Location

Follow The Author