2012年10月31日 星期三

Niezwykłe dyniowe dekoracje na Halloween!

Share it Please
Nazywa się Ray Villafane i jest założycielem Villafane Studios, w którym tworzy razem z pięcioma innymi artystami. Urodzony w biednej rodzinie farmerów, już jako dziecko nauczył się sam robić sobie zabawki z drewna, często zastępując je... dyniami, ponieważ w owym czasie drewno często było zbyt cennym produktem, by móc pozwolić sobie na zmarnowanie go na zabawki. Niewątpliwe zdolności artystyczne, odkryte przez jego nauczycieli i kolegów z klasy, zaprowadziły go na School of Visual Arts in New York City, gdzie mógł dalej rozwijać swoją pasję. Po skończeniu szkoły, zaczął nauczać.

Swoją przygodę z dyniami Ray rozpoczął w 2007 roku od udziału w Food Network’s Challenge Show, o tematyce: Outrageous Pumpkins. Konkurując z czterema, profesjonalnymi rzeźbiarzami, wygrał program i porzucił nauczanie, skupiając się w pełni na swojej karierze.

Dyniowe rzeźby Ray'a to jedne z najpiękniejszych tego typu, jakie mieliśmy okazję zobaczyć. Niesamowita plastyczność dyniowych postaci, kreatywność prezentowanych przezeń póz oraz świetnie odwzorowana mimika twarzy, sprawiają, że trudno oderwać od nich wzrok.

Oglądając prace Villafane Studios, żałujemy, że Halloween jest tylko raz w roku.

Via: Bored Panda / Villafane Studios沒有留言:

張貼留言

追蹤者

Our Location

Follow The Author