2012年8月6日 星期一

Spikseluj swoje wnętrze !

Share it Please
Jeżeli spodobał wam się naścienny design w formie Puxxle, jaki prezentowaliśmy wam już jakiś czas temu, to na pewno przypadną wam do gustu naklejki projektu Stickaz. Są trwałe, wytrzymałe, nie pozostawiają śladów i są dostępne aż w czterdziestu kolorach i w pięciu różnych rozmiarach. A jeżeli żadna z propozycji firmy nie podbije waszego serca, zawsze możecie stworzyć własną kompozycję i sprezentować sobie taką pikselową mozaikę, na jaką macie ochotę. Zresztą, sprawdźcie sami !

Naklejki Stickaz zostały pogrupowane w kilka kategorii, między innymi: Tutti Frutti, w której znajdziecie smaczne i słodkie owoce, City - skąd pochodzą naścienne budowle i kosmiczni najeźdźcy atakujący miasto, Icons - dzięki której na Waszej ścianie może pojawić się logo Google Chrome, albo wielki kursor, a oprócz tego: Heroic Fantasy, Animals, Love&More i wiele innych. Na stronie marki możecie znaleźć również zakładkę z projektami poszczególnych artystów. Jednym słowem, jest z czego wybierać!

Jednakże sam Stickaz to nie tylko marka, w której ofercie sprzedażowej znajdziemy fantastyczne naścienne naklejki. Można by rzec, że wokół produktów Stickaz powstała mała społeczność miłośników naściennych naklejek, którzy mogą pochwalić się swoimi projektami na stronie firmy, tworząc tym samym nowe, oryginalne wzory naściennych puzzli.

Moja ulubiona kolekcja Stickaz to Monsters, stworzona przez artystę o pseudonimach J&J, którego urocze spikselowane potworki, wywołują uśmiech na mojej twarzy, za każdym razem, gdy na nie spojrzę. A jaka jest Wasza? Zapraszam do oglądania !

Via: Sticaz沒有留言:

張貼留言

追蹤者

Our Location

Follow The Author