2012年9月12日 星期三

Miss, which cup size are you...?

Share it Please
Czy za pomocą papierowego kubka, można w oryginalny sposób wypromować podawaną w nim kawę? Oczywiście ! Jednak w tym przypadku trzeba dokładnie zastanowić się nad pytaniem zadanym nam przez kelnera :)

W Niemczech możecie natknąć się na kawiarnię oferującą swoim klientom kawę w unikatowych, specjalnie zaprojektowanych kubkach. Papierowy kubek, stworzony, przede wszystkim, z myślą o damskiej części klienteli, może być przez panie... noszony. I to dosłownie! Poprzez wykorzystanie analogii między angielskim słowem cup, oznaczającym miseczkę kobiecego stanika, oraz cup w znaczeniu, po prostu, kubka, na oryginalnych opakowaniach serwowanych przez niemiecką kawiarnię, widnieją rysunki seksownej, kobiecej bielizny, a konkretniej: staników, dostępnych w różnych rozmiarach. Dlatego też, gdy we wspomnianej kawiarni zamówisz cafe latte, nie powinieneś się zdziwić, gdy padnie pytanie kelnera: which cup size are you?

Czy to poczucie humoru niemieckich baristów sprawi, że kupicie serwowaną w seksownych kubeczkach kawę i zrobicie sobie z nią zdjęcie? Hmmm... jest to wysoce prawdopodobne, ja jednak nie jestem pewna, co powinno odpowiedzieć się kelnerowi pytającego wprost klientkę o rozmiar jej miseczki.

O nieco innym rodzaju spożywczego, skądinąd, poczucia humoru, możecie przeczytać tutaj: BURGERY BRAILLE’A. 

 
via: Ads Of The World

沒有留言:

張貼留言

追蹤者

Our Location

Follow The Author