2012年9月23日 星期日

Świeczki marki Izola. Design dla wymagających

Share it Please
Izola, tak jak już wspominaliśmy wcześniej przy okazji omawiania kolekcji opakowań zaprojektowanych przez markę, to firma specjalizująca się w wyszukanym designie. Dbałość o wyrafinowane gusta klienteli, wydaje się być cechą charakteryzującą produkty marki Izola. Świadczy o tym nie tylko zanurzona w ekologicznej klasyce seria łazienkowych opakowań, ale przede wszystkim linia świeczek zapachowych stworzona z myślą o wymagających klientach. Podobnie jak uprzednio, także ta unikatowa kolekcja powstała przy współpracy z amerykańską agencją projektową Aesthetic Movement. Współpraca obu firm trwa nieprzerwanie od 2009, a w jej wyniku powstało wiele serii pięknie zaprojektowanych produktów użytkowych, które firma Izola oferuje swoim klientom, sprzedając sygnowane swoją marką akcesoria w największych sieciach handlowych i w swoim sklepie internetowym.

Produkty marki Izola są skierowane przede wszystkim do panów, którym na pewno spodoba się prosta elegancja, charakterystyczna dla produktów marki, ale i panie znajdą tam coś dla siebie. Akcesoria marki zostały pogrupowane w sześć kategorii tematycznych. Tak więc miłośnikom nostalgicznego, nadmorskiego pejzażu spodoba się kolekcja zatytułowana Maritime; a nautical motif, a fanom retro przypadnie do gustu Powder Room; a retro feminine sensibility. 

Natomiast świeczki zaprojektowane przez Aesthetic Movement powinny spodobać się każdemu. Bowiem komu, po ciężkim dniu pracy, może nie przypaść do gustu odprężający, słodki zapach lawendy, albo drzewa sandałowego, unoszący się z wykonanego ze smakiem szklanego opakowania ?

Via: Lovely Package / Izola 

沒有留言:

張貼留言

追蹤者

Our Location

Follow The Author